Skip to main content

Türk katılımcılar

Subpage Hero

Türkiye neden katılmalı?

Osmanlı İmparatorluğu'na kadar uzanan uzun bir tekstil üretim geçmişine sahip olan Türkiye, kaliteli üretim için bariz bir seçimdir. Çekiciliğine ek olarak stratejik konumu, çeşitli üretim yetenekleri, rekabetçi fiyatları, kalite güvencesi ve sağlam altyapısı ile olumlu ticaret koşulları bir araya gelerek koleksiyonları için kumaş veya giyim ürünleri tedarik etmek isteyen Avrupa'daki şirketler için ideal bir seçim haline geliyor.

Stand ayırtın

Fashion Suppliers India

Türkiye için %70’den fazla devlet desteği

İHKİB tarafından Milli Katılım olarak düzenlenen Ticaret Bakanlığı tarafından açıklanan teşvik tutarı, Temmuz 2024'te Source Fashion'a sağlanan finansmanın %70'inden daha fazladır.

Sergiye başvurun

About IKHIB

İhkib Hakkında

Uzun vadeli organizasyon ortaklarımız; İstanbul Hazır Giyim İhracatçıları Birliği, Türk Hazır Giyim Sektörünü temsil etmektedir. İHKİB, binlerce üyesi için ticaretle ilgili her türlü faaliyeti destekleyerek Türkiye'nin moda tedarikinde tercih edilen bir destinasyon olarak ön planda kalmasını sağlıyor.

Türk katılımcılarımızdan bilgi alın

“Biz Türkiye’de üretici firmayız ve son 20 yıldır İngiltere bizim en büyük ihracat pazarımız oldu. Source Fashion harika, standımız çok meşguldü, broşürlerimiz ve kartvizitlerimizin çoğu bitti ve sırf bu fuar nedeniyle çok fazla sipariş alacağımıza çok inanıyoruz.”

Ilker Capraz, 
Satış Müdürü, Bru

Source Fashion'da kimlerle tanışabilirsiniz?

Source Fashion ziyaretçileri arasında, yeni üreticiler ve tedarikçilerle tanışmak için tüm satın alma ve satın alma ekiplerini fuara getiren İngiltere ve Avrupa'daki en büyük markalardan ve perakendecilerden bazıları yer alıyor. Bunun yanı sıra Source Fashion, daha düşük MOQ'lara sahip üreticiler arayan daha küçük butikler ve bağımsız moda markalarının da ilgisini çekiyor.

Sergiye katılın

Source Fashion'a katılma fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurun.

Stand ayırtın

Türk katılımcılarla ilgili galeriye göz atın